sobota, 3 grudnia 2011

Chcesz zarobić ?

ZARABIANIE PRZEZ INTERNET TO DZIAŁA!!!!!

 LINK DO REJESTRACJI : http://pl.20dollars2surf.com/?ref=467104

Kolejny surfbar. Wg mnie lepszy od Surfabar.pl ;)
Nie jest to polski surfbar, ale bardzo prosty w obsłudze i oczywiście -skoro jest to zagraniczny surfbar- są lepsze zarobki ponieważ są wypłacane w $$ :)) 
O tym, że trzeba posiadać konto w serwisie PayPal chyba nie muszę informować, bo praktycznie do każdej strony z zarabianiem jest to wymagane. Na stronie jest możliwość zmiany języku na język POLSKI.

No to lecimy:

Tak jak we wszystkich surfbarach, zdobywa się punkty, które w pierwszy dzień miesiąca są przeliczane i wymieniane na pieniądze.


Przeliczniki są różne-co miesiąc inne, 1 czerwca napisze wam ile miałam punktów i na ile kasy wymienili ;)

Punkty możemy zdobywać różnymi sposobami. 

Tradycyjnie poprzez surfbar który wyświetla sobie reklamy w czasie, gdy my normalnie surfujemy po internecie/gramy lub oglądamy film. 

Drugim sposobem - a raczej dodatkowym są tzw. "płatne kliki", które znajdują się w zakładce "Bonus" -> "Clicks bonus" najczęściej kliki są za 10pkt i zazwyczaj jest też 1 za 5pkt. 

Następnym dodatkowym sposobem jest granie w gry (zrzuty ekranu poniżej). Gry są dwie, jedna to po prostu BINGO, a druga to WheelSurf czyli słynne koło. 

W Bingo żeby wygrać Jackpot (zebrać całą pule $) należy mieć WSZYSTKIE numery zakreślone. Jeżeli cały jeżeli będziemy mieć chociaż 1 słupek to wygrywamy jeszcze jedną szanse do grania, jeżeli CHYBA(nie wiem, nie wygrałam, czytałam na internecie) 3 to wygrywamy Surfpass*. Mam nadzieje że gry w Bingo nie muszę opisywać :) (Mamy plansze z numerkami i zaznaczamy na niej wyświetlane obok na "kartce" numerki). 

Jeżeli chodzi o "Koło" to mamy do po prostu klikamy na napis pod kołem i samo nam coś losuje. Do wygrania mamy: Jackpot - zgarniamy całą pule $, 1 credit - jeszcze raz możemy losować, 10 cents - 10 centów, 1 dollar - 1 dolar, Surfpass* - 10 losowań i chyba(?) jeszcze w Bingo 10 (nie wiem, jeszcze nie trafiło mi się to) no i oczywiście Perdu - przegrana innymi słowy NIC.

                                  LINK DO REJESTRACJI : http://pl.20dollars2surf.com/?ref=467104

4 komentarze:

  1. faajny blog, zapraszam do mnie - palanotnormal.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Paula Golonka dziękuję :)

    OdpowiedzUsuń
  3. a co do Inopportune - zapraszam Cię serdecznie na tą stronkę, zobaczysz jak łatwo można sobie dorobić ;)

    OdpowiedzUsuń